Přihlášení

Krátké tiskové zprávy

Česká televize

05 / 09 / 2017

Zdravíme Vás, Tentokrát prostřednictví televizní reportáže na České televizi, kterou jsme byli osloveni, abychom se vyjádřili k aktuální situaci...

Více
» Všechny zprávy

Méně tradiční formáty venkovních reklamních ploch

Megaprizmy


Reklamní neznalec by si tento reklamní formát mohl lehce zaměnit za klasický mediatyp reklamní štít. Avšak i zde naleznete rozdíly. Mezi rapidní rozdíl patří fakt, že mediatyp Megaprizma se skládá z řad trojbokých hranolů, které se v určitém časovém intervalu otáčejí. Tento druh prezentace inzerenta mnohem více zaujme oči potencionálního klienta. Jejich účinnost je podpořena umístěním ploch na frekventovaných místech v centru města, kde se často tvoří kolony automobilů.


Rozměr megaprizmové reklamní plochy: různýMegaboard


Mediatyp Megaboard patří mezi největší osvětlené reklamní plochy, které nejsou umístěny na štítech budov. Jedná se o volně stojící reklamní plochy, které svou rozlohou 216m2 zaujmou všechny potencionální klienty, které mají cestu kolem. Díky své rozloze jsou viditelné z velké vzdálenosti a to i při vysoké rychlosti automobilů. Jejich polohy jsou strategicky rozmístěny v blízkosti dálnic. Tento mediatyp se doporučuje na dlouhodobé reklamní kampaně, při kterých se často využívá nestandardní nadstavba. Díky všem těmto faktorům přitahují více pozornost než klasické formáty reklamních ploch.


Rozměr megabordové reklamní plochy: 24 x 9 mScrolly


Tento mediatyp s názvem Scroll podobným svým rozměrem mediatypu Bigboard se rozlišuje svou rotací až tří po sobě jdoucích motivů. Vyčnívá svou polohou, scrolly jsou umístěny v samotném centru města Prahy, a tak zaručují maximální dosah. Zpravidla jej využívají inzerenti ke komunikaci svých prémiových produktů.  


Rozměr scrollové reklamní plochy: 9,6 x 3,6 mLed panely


LED velkoplošné obrazovky nebo také LED obrazovky patří mezi nejvíce flexibilní mediatyp díky tomu, že se spoty lze pracovat v reálném čase a reagovat tak na aktuální situaci na trhu. Mezi další výhody LED obrazovek patří neomezené množství sdělených informací, podpora nejrůznějších formátů a jednoduchá správa. Umístění LED panelů je vždy v centrech měst na nejvíce frekventovaných místech tak, aby byl zaručen požadovaný dosah.


Rozměr led panelové reklamní plochy: 9,6 x 3,6 mRotundy


Tento druh mediatypu se hojně využívá pro propagaci kulturních a společenských akcí. Rotundy jsou umístěny v historických částech měst a v parcích. Oslovenou cílovou skupinou jsou kolemjdoucí, cyklisti a motoristi. Nespornou výhodou je jejich osvětlení, které upoutá ve večerních hodinách.  


Rozměr rotundové reklamní plochy: 4 x 1,18 x 1,75 m