Přihlášení

Napsali o nás

Informace

Pro využívání našeho portálu je nutné se registrovat a to ať už jako zájemce nebo jako inzerent. Jako zájemce si můžete rezervovat reklamní plochy, které vidíte v systému a to tak, že si vybere inzerát nebo více inzerátů, např. pomocí funkce naplánuj svoji reklamní kampaň. Každý inzerát obsahuje kalendář dostupnosti reklamní plochy, na základě kterého můžete vidět období, kdy je plocha volná, vyberete termín, na jakou dobu si přejete plochu rezervovat, ověříte dostupnost a poté provede rezervaci. Inzerent obdrží mail s Vašimi kontaktními údaji. Pokud inzerentovi tato objednávka vyhovuje, potvrdí objednávku, což je automaticky zavedeno do kalendáře obsazenosti a Vás o tom systém informuje prostřednictvím mailu. Vaše reklamní plocha je vystavena na portále MyBillboards.cz až do doby, než vám vyprší období u vámi zvoleného tarifu. Vystavení reklamní plochy na portále jen s měsíčním tarifem, vám může přinést obsazenost na celý další rok.

Veškerá nabídka reklamních ploch na tomto portálu je tvořena Vámi, inzerenty. Inzerent vkládá plochu, vybírá kategorii, vyplňuje potřebné údaje a nastavuje podmínky pronájmu. Ceník vystavení reklamní plochy naleznete na tomto odkaze.

Pro jednodušší orientaci na portálu jsme pro Vás připravili jednoduchou nápovědu.

Pokud by nastal jakýkoliv problém, máte k nám nějakou připomínku, podnět k zlepšení, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Proč Mybillboards?

Jste majitelem reklamní plochy?

 • Blíží se konec měsíce a stále nemáte pronajatou plochu na další měsíc?
 • Vadí vám náklady na odstraňování polepů při nepronajaté reklamní ploše?
 • Máte pouze regionální odběratele?
 • Už vás nebaví vydávat zbytečné peníze za zprostředkovatele?
 • Jste majitelem nevšedních reklamních ploch a rádi byste se zviditelnili?
 • Neplaťte další provize za pronájem své plochy.
 • Nastavte si minimální dobu pronájmu a dobu nutnou k realizaci, určujte pravidla.
 • Nastavte dostupnost vaší plochy, prodej mimo portál nepředstavuje problém.

Máte zájem o reklamní plochu?

 • Chcete si pronajmout konkrétní plochu a nevíte koho kontaktovat?
 • Vadí vám, když neznáte cenu pronájmu reklamní plochy, o kterou máte zájem?
 • Chcete vědět, kdy je vámi preferovaná reklamní plocha volná k pronájmu?
 • Chcete se vyhnout ztrátě času zjišťováním informací o reklamní ploše?
 • Máte představu o reklamě, ale nejste si jistí, jaká kategorie je pro vás nejlepší?
 • Za pronájem našemu portálu neplatíte žádnou provizi.
 • Využijte svých prostředků k cílenému plánování reklamní kampaně.
 • Sledujte trh s reklamou na jednom místě.


Petr Hudeček

// Jednatel společnost

hudecek@mybillboards.cz
+420 608 934 645

Zbyněk Vozdecký

// Jednatel společnost

vozdecky@mybillboards.cz
+420 775 644 649

Něco málo o nás

Chtěli bychom Vám představit unikátní trh s inzercí a pronájmem reklamních ploch, který je jedinečný hned z několika hledisek. Zakládáme si na transparentnosti, originalitě a vysoké kvalitě za nízkou cenu.

Co Vám můžeme nabídnout? Naší hlavní snahou je zjednodušení obchodu mezi majitelem reklamní plochy a odběratelem, umožnění všem majoritním vlastníkům všech druhů reklamních ploch, ať už od nejtradičnějších billboardů, plachet až po ty nejoriginálnější reklamní plochy, vystavení na našem webovém portálu, který je v okamžitém dosahu hned tisícovkám reklamních agentur i všem druhům zákazníků.

Registrace je velmi jednoduchá, stačí si vybrat pozici, jakou na webu budete zastávat. Pokud jste vlastníkem reklamní plochy, vložte ji na naše stránky, vyplňte informace, které zájemce zajímají, a využívejte výhod jednoduché správy, kterou Vám náš web nabízí bez žádných dalších poplatků a provizí z prodeje. Využijte náš web jako nástroj své prezentace.

Zájemcům nabízíme jedinečnou příležitost mít všechny dostupné reklamní plochy na jednom místě. Díky aktuálním informacím o obsazenosti reklamní plochy, si u nás můžete jakýkoliv inzerát zarezervovat přímo z našeho webu. Peníze platíte reálnému majiteli reklamní plochy, nám neplatíte ani o korunu navíc. 

Máte představu o reklamě, ale nejste si jistí jaká kategorie je pro Vás nejlepší? Vyzkoušejte službu "Naplánuj svoji reklamní kampaň", která je efektním selektivním nástrojem. Napomůže Vám dohledat ideální reklamní plochu přímo Vám na míru, v konkrétní oblasti, dostupnou v konkrétní čas s ohledem na Váš rozpočet.

Společnost MyBillboards s.r.o. je mladou společností s velkým potenciálem, která je známá svou profesionalitou, dostupností a rychlostí, s kterou je Vám schopna poskytnout nejkvalitnější péči v oboru reklamy. Nově spuštěný webový portál vyniká svou přehledností a bezrizikovostí s důrazem na rychlost provedení obchodu a spokojenost obou stran.